Kuidas külmal talveilmal kodus meelt lahutada?

Kuidas külmal talveilmal kodus meelt lahutada?

Suvel ja kevadel on eriti meeldiv pidada jalutuskäikusid, toimetada õues ning ettevalmistuda külviks ning aiaharimiseks ning veeta aega rannas ning sumedatel suveõhtutel külapidudel. Kuid lume saabudes ei kipu naljalti krõbedate külmakraadidega õue jalutama minema.

 

Online casino ehk veebikasiinodes mängimine on üheks võimaluseks aja veetmiseks kuid lisaks sellele leidub ka mitmeid muid võimalusi kodusteks meelelahutusteks. Järgnevalt jagame me teile nippe ja trikke külmal talveilmal kodus meele lahutamiseks.

  • Kodune spa

Valmistage ette võimalikud teraapiad ning kodused vahendid spa hoolitsuste tegemiseks ning haarake sellesse kogu oma pere. Näo hoolduseks võib kasutada looduslikest ainetest valmistatud hoolitsuskreeme ning koorijaid, mida abikaasaga või lastega koos kasutada. Peale pesus käimist ning leiliruumis leilitamist võib kokku segada endale sobivad kreemid või maskid, et hoolitseda oma naha eest. Lisaks kreemitamisele võib teha ürdivanni nii kehale kui ka jalgadele. Eriti mõnusaid võimalusi pakuvad massažid, mida paariti koos teha. 

  • Lauamängu lahingud

Lastega perekondade jaoks on parim meelelahutus lauamängud ning kaardimängud. Eriti mõnusaks ajaveetmiseks võib korraldada lahinguid ning temaatilisi lauamänguõhtuid, kus teemad varieeruvad reisimisest kuni strateegiamängudeni. Et vältida suuri väljaminekuid lauamängude ostmiseks, võib kasutusele võtta vaid ühe kaardipaki, sest erinevaid mänge kaartidega on sadu. 

  • Multikamaraton

Tegemist ei ole just täiskasvanutele mõeldud meelelahutusega, kuid lastele sobib see ideaalselt. Me mäletame kõik neid armsaid multikaid ja lastesaateid, mida vaadates üles kasvasime. Must ja valge koer (Tšehhi multifilm), Krokodill Gena (Venemaa) ja Keisri uued rõivad pakuvad avastamist minevikku ning toovad lastele uue vaatepunkti meelelahutusest. Ometi on ka täiskasvanutel taas hea meel vaadata neid lastesaateid täiskasvanu vaatepunktist.

  • Traditsioonilistest õhtusöökidest kuni maailma köögini

Söömine on üheks elu osaks ning kui muuta see meelelahutuseks, saavad sellest positiivseid emotsioone nii lapsed kui ka täiskasvanud. Lapsed on alati valikulised sööjad, mis tähendab, et nad valivad, kas soovivad õhtul teie valmistatud sööki süüa või loobuvad sellest. Kuid kui kaasata lapsed söögi tegemise protsessi, saavad nad nii motivatsiooni kui ka võimalust ise kaasa luua nende enda toimu loomisesse. Kuna ka nemad on saanud käed külge panna, tekib neis ahvatlus ka ise rohkem süüa. Nemad ju selle valmis tegid (osaliselt või täielikult). Looge õhtusöögi või mõne teise toidukorra loomisest mäng, kus kübarast saab välja tõmmata võimalikud variandid õhtusöögi teemadeks. Mitmekesine ning vahva toidukord pakub nii lõbu kui ka võimalust katsetada. 

  • Muusikasaadete jäljendamine

Pea kõik 1990ndatel aastatel sündinud lapsed mäletavad saadet “7 vaprat” või “Kaks takti ette”. Tegemist oli televisioonis jooksnud muusikasaadetega, kus lapsed ja täiskasvanud said teisel pool ekraani muusikalugusid kaasa etendada. Nüüd on võimalus seda korrata. Pange mängima mõni eestikeelne muusikasaade, ning korraldage perekondlik muusikavõistlus. Parima saavutuse tegija saab auhinnaks valida järgmiseks päevaks mõni meelelahutusviis või endale sobiv kingitus. 

 

Kunagi ei ole vaja kulutada sadu eurosid, et veeta üks mõnus ja sündmuste rohke õhtu koos perega või kaasaga. Leidlikud lahendused pakuvad tihti rohkem rõõmu ja meelelahutust kui kallid mängud või väljasõidud. Selleks, et veeta külmad talveilmad just teile sobival viisil, kasutage loovat mõtlemist ning kuulake oma ligimesi- just neil võivad olla parimad ideed meelelahutuseks koduses õhkkonnas.

„Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!” 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga