„Eyes of EOS“ – III raamat EF Canon objektiivist

„Eyes of EOS“ – III raamat EF Canon objektiivist 

Canon: EF Lens Work III, neljas trükk on EOS Canon objektiive käsitleva sarja järg ning käsitleb Canon objektiive sellest vaatenurgast, mida need teha suudavad, kuidas neid erinevates fotograafia stiilides kasutada ning milliseid tulemusi nendega saab saavutada. See köide sisaldab tehnilisi ja spetsifikatsiooni andmeid, mis panevad iga Canoni objektiivi kasutava entusiasti rõõmust käsi hõõruma. EF on suure jõudlusega supertelefoto omadustega Canon objektiiv, mis kasutab kompaktsema ja kergema kujutise saavutamiseks difraktsioonilise optika tehnoloogiat.

Canon’i raamat „Töö EF objektiiviga – EOS´i silmad” kirjeldab ja uurib Canon EOS kaamerasüsteemi objektiivide maailma. EF Canon objektiivi tööraamat kirjeldab detailselt iga momendil müügil olevat EF objektiivi ja annab vastused nende kohta käivatele igapäevastele küsimustele.

Canon EF objektiivi tööraamat on ideaalne tööriist nii algajatele kui ka kogenud kasutajatele. Sügavuti teemasse minevad artiklid selgitavad digitaalses fotograafias kasutatavat keerulist terminoloogiat ning illustreerivad tootmistehnoloogiaid ja -tehnikaid, mida Canon oma tipptaseme optilise EF objektiivi tootmiseks kasutab. Raamat annab lugejale parema arusaamise objektiividest ning selgitused asjakohastest terminitest ja lühenditest.Kogenud fotograafile on raamatus iga objektiivi kohta ka MFT diagrammid, mis illustreerivad eraldusvõimet ja kirjeldavad sooritust ning annavad täpseima saadavaloleva info objektiivide pildikvaliteedi kohta.

Canon EF objektiivi tööraamat tutvustab kiirelt ja lihtsalt jälgitavalt erinevusi lainurk- ja telefoto ning põhilise- ja suumobjektiivi vahel. Raamatust saab teada, kuidas valida sobiv  Canon objektiiv, kasutada fookusstsoone ja palju muud. Raamat aitab otsustada, kas vajate kompaktset, aeglase suumi või suurt, kiire suumiga Canon objektiivi. Lisaks tehnoloogilistele selgitustele annab raamat ka vihjeid kuidas pildistada kõige tihedamini vajaminevaid objekte.

Canon EF objektiivi tööraamat on vajalik nii uustulnukale kui ka EOS süsteemi juba kogenud kasutajale. Kui plaanis on EOS kaamerale uue Canon objektiivi ostmine, siis peaks selle raamatu kindlasti võtma kohustusliku kirjanduse nimekirja.